Dziergadanie

must have now i test

Poprzednio wspominałam o sweterku must have, który zmotywował mnie do destrukcji innego nieudanego. Mało, że prucie poszło ekspresowo to i do akcji przystąpiłam jak tylko wyschła włóczka i jak to u mnie bywa z konkretnymi robótkami, w przeciwieństwie do tych spontanów pt. “ciekawe co wyjdzie”, poszło jak burza…. W ciągu trzech dni wydziergałam przód i tył (korpus?). Na fotce jeszcze niezamknięte oczka z plisy, no i zostały rękawy.
Ale przed kolejkę się ustawił test Stormwinda Marzeny – zatem póki co z wiadomych względów ma priorytet i mimo, że termin jest na 7 sierpnia to bardzo się postaram wywiązać szybciej – pozdrawiam Edi-bk :))) A wyzwanie to dla mnie jest spore, gdyż wzór jest na druty 2,5 i 3 (!!!) co jest nieco poniżej moich preferencji, ale jak się okazuje nie taki diabeł straszny (pomijając to, że chyba z wrażenia jakiegoś zaćmienia dostałam i kupiłam sobie na żyłce 80 cm… nie powiem ile razy szlag jasny mnie trafiał przy przeciąganiu żyłki…). jestem tuż przed drugim zaplataniem warkocza …potem jeszcze 7 … no i rękawy

 1. Wiola B pisze:

  Drutki rzeczywiście niczym wykałaczki, nadziubiecie się dziewczyny, ale nie jesteście w tym dziubaniu osamotnione, ja czekam na włóczkę i mam nadzieję na dniach rozpocząć dziubanie kolejnego testu.Twój pasiak już mi skradł serce, tym bardziej musisz szybciej skończyć, żeby czym prędzej pochwalić się obydwoma udziergami:)

 2. jejku jak mnie wkurza ten blogspot – ciągle mi zżera pierwszy komentarz, a ja durna o tym nigdy nie pamiętam…. wrrrr
  no ale nic to – napiszę jeszcze raz – kolory są trochę przejaskrawione – niebieski jest jeansowy, zielony bardziej zielony, a fuksjowy raczej fioletowy. Obiecuję lepsze zdjęcie (a planuje zakup nowego aparatu więc ….). Stormwinda dłubię a jakże…tu kolor całkiem podobny – przynajmniej na moim monitorze. trzecie zaplatanie za mną i lecę dalej… lecę… ha ha …ja też nie zwróciłam uwagi na grubość drutów, ale nie wypadało się wycofać 😉
  buziaki

 3. edi-bk pisze:

  Kamilko, dziabaj dziabaj na tych wykałaczkach :))) Swoją drogą to oczywiście nie zwróciłam uwago, że to na takich cieniznach 😉 Kolor boski! A w tym kolorowych to niebieski czy szary, bo mój monitor pokazuje baaardzo ciekawy odcień niebieskiego 🙂 Ściskam Ciem mocno.

 4. danonk pisze:

  Ale super kolory!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *